hjudzsin Creative Commons License 2008.02.29 0 0 11
Igen, arrafelé van, de a négyzetnek inkább csak a jobb harmada. Mindenesetre így is épp elég nagy terület.

Igen, sajnos jó az információd. a Héthalom utcában se fenn se lenn a telefonon kívül nincs közmű. (akár csak tíz éve is milyen mókás lett volna ezt hallani:) A jobb vége kivétel, de az alig töredéke az egész utcának persze.

A saroglya- mészkő utcát hozták rendbe, aszfaltozták le alig egy éve, kivéve azt a tizenméteres szakaszt. Gondolom pereskednek a kisajátítás miatt :I

A piros kockáról nem tudtam, nem is értettem idáig minek cirkál fakabát még a 7halomban is.. :) No persze azt tudtam hogy a szövetkezeti parcellázáskor igen sok önkormányzatis szerzett telket, sőt a saroglya körül jó pár parlamenternek is akad tisztes érdekeltsége. Meg volt ez támogatva minden oldalról, biztos ami biztos.

A fairtást nem láttam, de azt tudom, hogy a felső oldalon hatalmas kertek, üdülők vannak/voltak, amiket igencsak elhanyagoltak a nyolcvanas évek óta. Éppen ezért, nem is erdő a besorolásuk. (bár nem lennék nagyon meglepve ha ott is akadna kivétel)

Előzmény: papus_03 (10)