szasszo Creative Commons License 2008.02.29 0 0 772

Gabcsy, a hajhullás és nagyon erős, viszkető bőrszárazság - bár inkább az alulműködés tipikus jelei - nálam a túlmőködés következményei voltak, és amikor rendeződött a hormonszintem (illetve már amikor elkezdett javulni), ez is elmúlt. Lehet, hogy nálad is ez van, bár írtátok néhányan, hogy a gyógyszertől is viszkettetek. Abból, amit írtál, gyanítom, hogy a négy hónapod dacára már egész komoly előzményeken vagy túl: hogy és miért kerültél decemberben izotópközelbe? És aztán hogyhogy menet közben gondoltad meg magad?

Most elgondolkodtattál, hogy talán nálam is fognak menet közben mérni, csak ezt nem említette az orvos? Már az is furcsa, hogy valaki más meg két egymást követő napi mérést említett, ami után azonnal kapta az izotópot. Hát, ezt nem teljesen értem, de valahogy ez a része nem is izgat különösebben: ez pusztán technikai kérdés, ami majd kiderül nemsokára, ami meg izgat, arra úgysem kapok választ. Én is megpróbálok pozitív lenni (még ha az előző mondatom nem is hangzott úgy): nekem most már ebből a helyzetből kell kihoznom a legjobbat. Ez pontosabban azt jelenti, hogy szeretném elkerülni az alulműködést. A lötyi egyébként mennyire vacak?

Előzmény: Gabcsy42 (771)