eggy pasi Creative Commons License 2008.02.26 0 0 150
helló keresztapa.    dehogy pártolok én valamit is mint ahogy a dohányzást sem a károsanyag kibocsjájtást meg egyébb káros dolgokat sem de sajnos ezek vannak ennek ellenére is-a gépkocsik száma is növekszik az én akaratomzól függetlenúl de sajna ez a civilizácios ártalom-arra kekk törekedni hogy környezetbarát megoldásokat alkalmazzunk és mindig MI A SZEMÉLY A POLGÁR megtegye elsösorbann a maga kötelességét hisz legkönyebb mindig mástól várni---hát igen sajnos az utak belterületenn mindig házak köst mennek elbórzasztó a nagykörösi ut fórgalma is a házak méterekre vannak az uttól de emlithetnék számos utatmég lásd petöfi utca üllöi ut ferihegyi ut--én jó példával ugy próbálok tenni néha bkv val megyek dolgomra és nem is biztos hosszabb ideig tart mint idegeskedni autóbann acsucsforgalomba--nem akarok itt oldalakat irni csak 1 példa pestszentimre és pl obuda --kényelmes polgártárs szitkozódik káromkodik a csúcsforgalomba lásd pl hungária körüt én meg kényelmesenn busszal és metróval--1 óra alatt ott vagyok hát igen változnunk kell-na jó ez már hosszú volt-)