banya Creative Commons License 1998.10.28 0 0 441
Üdv mindenkinek!
Vah Úr poénján felbuzdulva írok nektek egy igazán férfisoviniszta viccet:
- Mit csinál egy nő az ágyban szeretkezés után?
- Zavar.

1ébként a vezető beosztású nőkről:
Szerintem vezetőknél alapkövetelmény a határozottság, az önállóság, a karakanság, az irányítás képessége. Nos, általában, hangsúlyozom általában ezek férfias tulajdonságoknak aposztrofáltak. S ha mindezt egy nő műveli, könnyen rásütik a férfias jelzőt. Kétségtelen, hogy nagyon nehéz úgy vezetőnek lenni, hogy közben nőies is maradjon az ember lánya. A vezető pozícióba került nő így egyfelől megpróbál eleget tenni a vezetői elvárásnak, másrészről a beléjük/belénk sulykolt dolgok miatt (ti. női vezető=rossz vezető, mert hisztis, kiszámíthatatlan, szeszélyes, stb.) görcsössé válhat, ettől egyfajta ridegség érezhető. Pedig kedvesen, de határozottan is lehet irányítónak lenni - IMHO. Van némi saját tapasztalatom: voltam "főnök" egy jellegezetesen férfias területen. Mondhatom, hogy nem könnyű, de nem kivitelezhetetlen feladat.

Öki, kedves!
A nők hamarabb kikelnek magukból, viszont ritkábban is kapnak infarktust, gyomorvérzést, miegyebet! :-)

Pucros Mackó, kedvesem!
Nem hordok sok éxert, nagyon ritkán festem magam, zömében nadrágban járok, nem affektálok. Van esélyem? ;-)))