vikoca Creative Commons License 1998.10.27 0 0 402
NA, vegigolvastam. Asszem van egy kotelessegem:

Banya, edesem
Szeretnelek megkovetni, hogy ugy neveztelek, ahogy. Hadd szolgaljon mentsegemre, hogy nem gondoltam komolyan, hanem csak a "bolcs" szohoz asszocialtam azt a bizonyosat. Persze ez nem jo mentseg, de megis... Egyebkent toredelmesen bevallom, hogy megleptel. Azt hittem - ugyanis tenyleg olyan bolcs, es nyugodt allaspontot kepviselsz a vitakban - raadasul 7 eves a lanyod, hogy kb. 40 fele jarsz. Bar egy 40-es se tudod, ... olyan. Szerintem kimondottan fiatal vagy.

Eloiteletekrol, hat igazabol erre szamitottam, amit irtatok. De azert kicsit szomoru vagyok. Azt remeltem, valaki meggyoz az ellenkezojerol :-)

Banya uj kerdesere valaszolva:
Ja, van egy csomo ilyen hapi. Pl. Mel Gibson szerintem is javul az oregedestol. Harrisoon Ford nekem fiatalon is tetszett, bevallom. Talan a szineezi jateka fejlodott. A Svarcit ne bantsatok, szerintem jo hapi, sot o is egyre jobban nez ki ahogy oregszik. A szineszsege meg egyenesen fantasztikusan javul. Na azert Hamletet most se jatszana jol, de a husoneves-izompacsirta-a-vasznon katergoriabol "jo vagasu filmszinessze" vedlett. Szerintem. Szoval a Conanos fapofanal mar regota tobbet is tud (pl. lattad a True Lies-t? Eszmeletlen jo - tiszta Svarci parodia, es jol csinalja)

Meg volt meg a bajos, aranyos kifejezesek esete. Hat, az emlitett peldaktol nekem is felallt a hatamon a szor. Szerintem tenyleg ritka, hogy egy ferfi aranyos meg bajos, egyenesen cuki legyen.
Mondjuk a baratom, amikor este az olembe bujik, amig en olvasgatok, akkor aranyos. De kefe legyek, ha errol mas is tudhat!!! Plane egy masik ferfi. HAt ezert nem szoktuk szerintem a ferfiakra ezeket a jelzoket hasznalni. Mert csak akkor ilyenek, amikor eppen olyasmit csinalnak, amirol tarsasagban nem (nagyon) beszelgetnek az emberek.