csinyoka Creative Commons License 2008.02.11 0 0 22572
Szia . Igazad van több nyáltermelö mirigy van csak fatert "körbe" lötték , mert 1 maszkot kapott mint a vivoknak és rajta 1 nagy kereszt ahol kb a daganat van , minden oldalrol kapta a sugarat ... De mondok még 1 jó történetet , fater már a 10 ik kezelésnél járt sugárba és megszámolta hogy a gép mikor merröl hány másodperig lö , 1szer az egyik résznél véletlenül 2 helyett 4 másodpercig volt , fater megijedt és jelzett egyböl hogy gond van ... Erre a kezelést végzö növérke annyit mondott : bocsánat rossz programot állitotam be .... Ha ott vagyok megfojtom a növérkét és annyit mondok "bocsi" .. Lehet hogy lenne nyála és nem lenne a daganata pont az eredetivel szemben . Kitudja hogy a többi alakalommal a többi növérke nem e hibázott ?? Az ember ma stasztikai adat és nem élölény , annyi beteg van hogy nem foglalkoznak a másikkal ... Én autofényezö vagyok ha kicsit másabb a szin amit felfujtam nem viszik el az autot .. kirugnak , én nem mondhatom hogy bocsánat de elnéztem... Akkor az orvosok és a növérkék miért nem figyelnek oda ?? És bizz bennük mert rájuk vagy szorulva .. Annyi mühiba haláleset van és nincs semmi felelöségük bele tartozzunk a statisztikába ennyi adat és más semmi ...

A régi Kinában most olvastam volt 1 törvény : Az orvost akkor fizették ki ha meggyogyult a beteg .. Ha volt gyogyulás volt fizettség ... Lehet hogy ezért adunk hála pénzt és akkor meggyogyulunk ??
Előzmény: cukibogi (22567)