dobro81 Creative Commons License 2008.02.11 0 0 585

Hm!

 

nem rossz! én azért ma elviszem servicebe, mert még van garancia, és nem akarom most helyből szétburítani. nekem is egy vagy két vágás után teljessen száraz a lánc. múltkor apám használta, egy kicsit megszineződött a lánc, de mára már lekopott. sztem átb@szt@k, mert kérdeztem a serviceben, hogy ezt nem kéne kicserélni, mert elég gázul néz ki, és a megfelelő olajat használva lett ilyen, azt mondták nem. na de ma a lánckereket kicseréltetem velük, vagy benne leszek a kékfényben, mert a lánckerék eléggé jó láthatóan megkopott. na ezt ki probálom harcolni. Majd azért ha veszel egy új pumpát informálj légyszíves, mert érdekel, nem akarom tönkretenni, a gépet, ha már okos mérnökök elbaszták, akkor a magyar "paraszt" megcsinálja hogy jo legyen. meg milyen olajat használtok lánkenésre? azt a mézszerűt vagy belenyomjátok a másikfajat mondjuk váltóolajat?

 

Csak hogy tudjam hol rontottam el életem: / Husi 136 / a Sthil ugyanilyen árkategoriás gépe is bajlódik a kenéssel, vagy ha azt vettem volna jobban jártam volna?

 

Kösz

Előzmény: imrefysa (583)