suLTan Creative Commons License 1998.10.21 0 0 228
Öki!
1.Először is kösz a némi (nemi) egyetértést.
2. A kódokat én személy szerint nem kívánom töröl(tet)ni, akkor akár lehetnék hímnős csigabiga is.
3.Ami a nők által egyre inkább mívelt "férfias játékot" illeti, néha nem bánom, de néha úgy érzem nem egyenjogúságra hanem egyformaságra megy ki a játék. Márpedig olyan lény hogy "EMBER" nem létezik!!! :):):)

Fóka Kedves
Tulképpen semmi bajom nekem gyönyörű soraiddal, csak annyi comment, hogy
1. Ha lehiggadtál akkor könnyű immár vizet prédikálni.
2. Ha kényelemszeretet akkor az a fene nagy hűség nem erkölcsös bennsődből fakad, csak kerülöd a macerás feszültséget.
3.Én meg épp azon akadok ki amikor sok esetben mindkét nemnél azt látom, hogy a házasság kényelmetes állapotjába (ld a nők révbeérési mániáját) érkezve kezdjük ugy elhagyni magunkat már 30-35 évesen (ld.sörhas, mangalica-effektus, hurkák és borosta, narancsbőr stb.) hiszen már megszereztünk valakit, minek a strapa tovább.
Egy nagy frászt! Meg is kell tudni tartani valakit! Kisebb változások persze, hogy elkerülhetetlenek, de ha én sovány nőbe szerettem bele akkor ne stresszeljen három év múlva egy "debella cosa" engem reggelente (estelente).
Szóval ezideig én próbáltam magam kordában tartani a "mangalicalizálódás" ellen és ezt elvárom a szerelmetes páromtól is. Ha nem megy akkor egyikünk se csodálkozzon, hogy néha kikacsintunk.
(na bocs, kicsit kirohantam, mint Zrínyi.)