Koborlo79 Creative Commons License 2008.01.21 0 0 1246

Halihó!

Na megvolt a hétvége.Keserű egy picit a szám íze:(

Igaz,hogy 9-ik lettem és maradtam összetetben 3-ik,de lehetett volna sokkal jobb.

Tök jól játszottam,már párosnál is érzetem,hogy jól megy ennek köszönhetően az alakalmi párommal 5-ikek lettün,ami nagyon jó eredmény mivel itt az extraligás játékosok is játszanak,rádobtam 151re,csak a dupla 20ment fölé,volt 82es kiszállóm 2nyillal p.bull-D16Volt 90es szintén 2nyillal,és végig magabiztos voltam.Egyéniben folytattam jó játékomat.Az első játszmában beleszaladtam egy könnyelmüsködésbe,mivel tudtam,hogy az elenfelem tök kezdő és egy picit izgul.Meg is lett az eredmény szép játékkal,elsőre kidobta a kiszállót és vezetett 1-0ra.Aztán jelképesen adtam magamnak egy-két pofont és magasabb sebeségbe kapcsoltam.Így már nem volt pardon és jött a meccs2-1re.

Aztán egy régebben zircen játszó(most saját klubban)régi motorossal kerültem össze.Egy picit tartottam töle,mert már többször játszottunk ki-ki meccset,de tudtam,hogy jó formában vagyok és ha figyelek meglesz,hát figyeltem:egy 7körös kezdés 80-as kiszállóval,aztán egy 6körös 90es kiszállóval.A következö játék első legje nem ment túl jól.Az ellenfél már a 7-ik körben kiszállót dobálta,de rendre elrontotta.Én ,csak sima 60-kal tudtam lejönni,egyszerüen az istenért sem találtam a triplát,na de a 9ik körben kidobtam a kiszállót.Utánna meg szintén jött egy 7körös.

Itt jött egy másfélórás szünet,persze nem erre akarom fogni.Az első legben 12nyilat dobtam kiszállóra:(borzalamas volt,az ellenfél persze egyből kidobta.A másidik legben ,csak két kört engedett a duplára dobálni,aztán megcsinálta a 64-et.

Így estem le vigaszra.Ahol az aznapi legnehezebb elnefelemet kaptam.

Na ennek tükrében nyomtuk is mindketten mint állat.Az első legben kaptam egy 6köröst,de én is dobtam egy nyilat kiszállóra.Aztán a másodikban az 5-ik körben 40-nem volt köszönhetöen a dobott 180nak és a többi nagynak mellé,de itt már nem tudtam fejben összeszedni magam és nem tudtam kiszállni,az ellenfél pedig a 7ik körben megtette.Ezt a játékot kiszállóra játszák,mondtam savanyú pofával és gratuláltam:(Na ennyi a story.Remélem nem volt nagyon unalmas.