Dorinesz Creative Commons License 2008.01.21 0 0 1637
Ó te jó ég, ez milyen állat? :-DDD Tényleg olyan, mint egy hal. Hát énnálam annyi volt, hogy emlős legyen. :-D Az ízeltlábúak, meg a repkedő izék, meg a hüllők azok nem tetszettek. De már asszem írtam, hogy miért hiéna. A tied az mit tud? Értem itt ezalatt, hogy az én hiénám alapjáraton nem tudott semmit. Se harapni, se karmolni, se semmit. Aztán nemrég homályosított fel a nővérem vőlegénye, hogy meg tudok tanulni más állatoktól egy csomó mindent, és ha olyan a pet, akkor meg is tudom neki tanítani. És akkor befogdostam egy csomó állatot, persze a legtöbb nem tudott semmit, de jópártól el tudtam tanulni mindenfélét. És a hiénának sikerült is megtanítani a harapást, meg a rárohanást. És tök fullos lett. Csak az a fura, hogy a barátnőmék indítottak egy hordás huntert, és a "hordás" disznó már alapjáraton 4 féle dolgot tudott csinálni, míg ha egy "allis" disznót befogok, az csak egyet. Nem tudom, hogy ez hogy van, mert ha odamennék az allis karakteremmel, és befognék egy ugyanolyan disznót, akkor tudná ugyanazokat, mintha hordás lennék? Mert ez tök fura. Soxor úgy tűnik, hogy a hordásoknak minden sokkal jobban kedvez a játékban, mint az allisoknak. Persze ez lehet, hogy nem így van, de én soxor ezt látom. És akkor még csodálkozunk, hogy a hordások miért jobbak bg-n...
Előzmény: Véregér (1636)