szuperferko Creative Commons License 2008.01.19 0 0 2005

A bilincs nem hull le az elmeleti fejtegetesektöl....

Az nem is, de a megismeres felismerest szulhet, es az mar egy lepes a szabadsag fele. ( ha egyaltalan rabok vagyunk:))

Hallottam en is a viz infotarolasi kepessegerol, igaz meg nem probaltam ki, nem kiserleteztem vele. A szenteltviz meg igazsag szerint annak a rezgesetol fugg igazan aki hisz benne.

Igazsag szerint a gondolatok teremto erejerol nem nagyon kell bizonyossagot nyerni...eleg ha szetnezunk magunk korul. Minden ami korulvesz minket az elobb volt gondolat, es aztan valosult meg. Gondolok itt a targyakra elsosorban. Igaz ez a fajta teremtes kicsit korulmenyes, es nem igazan 7 nap alatt van meg, de valahol el kezdeni, nem?:)

En nem latok energiamezoket, biztos mokas lehet. Es ezt a latasmodot nem befolyasolja a sajat szemelyiseged? Kerdem, mert igencsak azt veszem eszre hogy azt-latok-amit-latni-akarok dolog megy a vilagban. (bennem is persze, emberbol vagyok)

Valtozas mindig van. Akkor is ha mi nem latjuk.

Hozzaigazitani a test rezgesszamat a tudat/lelek/szentszellem frekvenciajahoz? Ki az a Komuves aki ezt meg tudja allapitani, hogy milyen anyagra van szukseged az epitkezeshez?

Előzmény: chlodvig2 (2002)