HagaNRG Creative Commons License 2008.01.19 0 0 36486
Két hét karantén, mi?

Neekm azért érdemes napi többször ide járni tanulás céljából, mert rendszeresen meg is foadom a tapasztaltabbak tanácsát.

Tehát a haver aksiját az előbb kicsuszkoltam vízkőoldóval, zuhany alatt tenyérrel kicsit leöblítettem, követ átforgattam magas nyomás alatt párszor, halak addig befőttes üvegben várakoztak.
Aki helyére, talaj be, vízzel tempósan feltölt (kézlangyossal), növények valahogy betuszkol, csak földben legyenek, majd egy határozott mozdulattal halak vissza az üveg vízzel.
Fél óra alatt kész lett a steril aki, ülepített, beállt, lágy és klórmentes vízzel.

(egyértelmű, hogy szívem szerint, ha már ennyit okítotok, nem így tenném, de most vizsgák miatt semmire sincs időm, csak kapkodva, meg a haver sem az a fajta, aki könnyen megérti, miért nem jobb a halnak a friss vízben, mint a két hetes kajamaradékosban. Pláne nem azt megmagyarázni, hogy inkább most egy hétig maradjonak a halak a befőttes üvegben, addig hadd álljon be az aksi, és hátha addigra úgy beáll a befőttes üveg vize is,hogy nem lesz mit az akiba tenni)