ritapee Creative Commons License 2008.01.17 0 0 265
Sziasztok!Most akadtam rá erre a topicra,olvasgattam az írásokat,nagyon jó.Főleg neked gratulálok mriya74.Nem tudtam hogy rajtam kívül is ennyi embert foglalkoztat  a pisis téma,és ezen belül is a tartogatás.Nálam gyakran előfordul,mivel pénztérosként dolgozom egy bevásárlóközpontban,és ott nem túl gyakran lehet elhagyni a helyet,pisilésre sem,ha igen akkor elég körülményes.Az elején még zavart ez,de már régóta csinálom,megtetszett és már tudatosan is tartogatom,más helyeken is pl: buszon, parkban,bevásárlás közben ,vagy nyílvános helyeken ,ahol nagy kockázati tényező a lebukás esélye.Nagy izgalommal tölt el titkolni,hogy mások ne vegyék le az arcodról a kellemes kínt:)Sokszor a barinőmmel,szoktunk közös tartogatásos játékokat csinálni,ő is rendszeresene műveli.Sajnos a barátom otthon nem nagyon vevő erre:(De én ennek ellenére imádom,jófej pasi.Munkahelyen,amikor kezdem érezni,4-5 erősséget,akkor mindíg egyre többet iszok,hogy erősödjenek,az édes hullámok,mindíg van a kasszánál ásványvíz,ezt a cégtől  kapjuk.Szeretem a vésőkig fokozni,összeszorítva a combomat,hogy már egy kissé fáj.Szeretek ilyenkor a vevőkket beszélgetni ,hogy teljesen titkolnom kelljen az édes kínomat.Evvel is folyamatosan kockáztatni.Én általában szoknyában,és nyolnhariban dolgozom ,és volt már hogy éreztem ,egy két csepp bement.Mindíg elterveztem hogy egyszer valahol bepisilek,de ezt még nem mertem megcsinálni.Amikor az ember a végletekig húzza ,és elmegy könnyíteni magán,volt már hogy orgazmusom volt,jó nem olyan,de  lüktetett.Tényleg nektek volt már ilyen?És hogy valaki be is pisilt?Lassan mennem kell,mert megyek dolgozni hamarosan most 2-es erősségű,most megiszoma kb. fél liter teámat,és irány a munka,és az édes szenvedés!Ha lesz időm ígérem hogy írok,és legközelebb majd az élményeimet is leírom.