t2jani Creative Commons License 2008.01.14 0 0 901
Teljesen egyetértek veled, a diploma, vagy a végzettség semmit se számít, lehet egy diplomás is tahó, valamint lehet egy segédmunkás is értelmes ember. Szerintem azoknak fontos igazán a végzettség, akik vmi "látványtervezői" szakon szerezték a sajátjukat, és a saját addigi életüket érezték a diploma kiosztásanak pillanatában megkoronázottnak.

És egy kis ontopic is: nekem bejön az új lemez, bár személy szerint rövidítettem volna egy kicsit, sok ez a bő 70 perc, de számot kihúzni nem tudnék. A Fekete madár, a Túlélő trallalla, a Titkosügynök, és az Üvöltő vadállat nekem első hallgatásra tetszettek, így a huszonsokadikra meg az egész lemez bejön - elég sokat forog mostanában - és a hatására elővettem pár régebbi HBB lemezt is. Nekem bejönnek a jelenkorra való utalások, kicsit aktualizálja az egész lemezt, de nem hiszem, h az értékéből levonna. Én pl gimis koromba is patkánynak tartottam azt az osztálytársamat, aki merő kötelességtudatból beköpte, h a többiek hova járnak ki szünetbe cigizni - nem hiszem, h az egykori "titkos ügynökök" és a jelenlegi "túlélők" megítélése morálisan más lenne bármikor is, legalábbis nekem. Szóval: jó ez a lemez, azt meg, h mennyire időt álló, majd az idő eldönti. A sansza megvan rá nálam ;-)
Előzmény: Törölt nick (900)