Dorinesz Creative Commons License 2008.01.11 0 0 1601

Afene. Mikor is van ez a sörünnep? :-DDD Én pont tegnap jutottam el nagy szenvedések árán odáig, hogy meglegyen a repum a lóhoz (nightelf). Tök jól mutat egy nightelf egy lovon nem? :-D Szal a tigris már unalmas volt. És ráadásul az exalted 1000-ig menő skáláját is majdnem végigtöltöttem.

Hordás vagy? Brrrr! Nem értem, hogy képesek emberek a hordás karakterekkel játszani. Ne érts félre, nem akarlak megbántani, de sztem gusztustalanok. :-DD Meg az a környék is elég gáz... Na mindegy, mindenkinek más az izlése, ettől szép a világ. :-D

Melyik szerveren vagy?

Most már elég magas a szintem ahhoz, hogy ne érdekeljen annyira a szintlépés, ha lesznek ilyen hülye ünnepek, biztos az összes kvesztet megcsinálom. Nővérem mondta, hogy ő pl olyasmi kvesztet csinált, amiért kapott valami italt, amiből ha ivott, akkor szineset hányt. :-DD Az is eléggé guszta lehetett, de azt mondta, hogy nem úgy volt megcsinálva, mintha hányt volna, hanem ilyen szines csillogós nemtomi jött ki a száján, de nem volt gusztustalan állítólag. Azt a kvesztet ironforge-ban lehetett felvenni. Én a karácsonyi kvesztek közül egyedül a szabadítsátok ki Metzent csináltam meg, kaptam érte rénszarvas ágacskát is, az tök édi. :-D De sajna már csak 9 van. Meg tele lett a táskám mindenféle állatkával, aminek a felét kénytelen voltam eldobálni, merthogy már teljesen invetory full volt. És hunterrel amúgy is csak 4 táskám van, nem öt. Vagyis öt táskám van, abból egy ammopach vagy hogy kell írni, és abba csak lőszert tudok tartani, semmi mást, így az kiesik, és marad 4. És kell is az az ammo táska, mert különben még lassabban lövöldöznék, és kell a 4000 db lőszer egy-egy napra, nem akarok félóránként lőszerért futkosni. :-D Ja, és hiénám van, az olyan édi! :-D

Na ez az, hogy nem fogok keresztül vágni nehéz vidéken, hogy odáig eljussak, mert tuti behalok 20x, és én rettenet mód rühellek meghalni...

Előzmény: Véregér (1599)