mercedes1111 Creative Commons License 2008.01.10 0 0 297
2 bnőm is a pelekafutárosat használja, mindkettőtől többféle mintát kaptam. Békás, autós, bálnás, vizeletjelzős (na, ez jó volt, de ez ugyanaz, mint a Lidlis, és nekem úgy mondták, h csak ilyent nem lehet kérni, van benne ilyen is, de másmilyen is, különböző arányban. És ha a másmilyen meg car, akkor...). AZt viszont nem tudom, h I. vagy II. osztályúak voltak e, majd megkérdezem : ) Most megint úgyis futnom kell egy kört sztem pelus-ügyben a méret miatt, lehet h bepróbálkozom megint : ) Arra viszont határozottan emlékszem, h a pelusfutárosnál volt jó pár egyik bnőmnél, h hibásak voltak. És nem 1-2 db, hanem úgy 50 db. Persze ezeket becserélte a köv. alkalommal a nő, de addig ha elfogyott volna a jó, kellett volna venni másfajtát boltban. Szerencsére mikor kiderült, utána pár nappal jött a futár.

A popsitörlős doboz se mindegy, ezek szerint, h milyen? Mi a titok, h a Pampersösből kijön jól a popsitörlő? : ) Nekem Niveás van, de anno volt Johnsonos, Huggiesos, Pampersös is, én nem vettem észre különbséget, csak a tartalomnál, azaz a popsitörlőknél : )
Előzmény: monkat (296)