Fatboy Slim Creative Commons License 2008.01.10 0 0 1042

A Slota-féle szellemiség magyar megfelelője azért nem vagyok, mert mint mondottam volt, nem verek meg senkit és nem tagadom le a történelmi tényeket. nekem/nekünk u.i. nem kell, nincs mit. 

a tükröt köszi, valahogy majd csak megbírkózom a saját kis problémáimmal. 

 

az álnév alatt mit értesz? te az igazi neveden kommunikálsz itt az indexen? hm?

 

figyelj, nekem ne prédikálj, komolyan kérlek. nem vagyok az a kategória, akit ki kell oktatnod. se emberségből, pláne ne történelemből.

a szlovák-magyar viszonnyal nagyon régóta foglalkozom, sajnos belekerültem, amely viszonyom kiteljesedett egy pozsonyi Slovan Bratislava-Ferencváros meccsen. ugye nem kell neked felevenítenem az ott történteket.

aztán jöttek az állítólagos enyhülős időszakok, amikor továbbra is özönlöttek (valamiért) a felvidéki magyarok az Óhazába, meg tovább folyt a magyar falvak elszlovákosítása. magyaroknak nem adnak melót, stb. És akkor most megjött Slotánk. tulajdonképpen csak önmagukat adják, kibújt a szög a zsákból. ők mindig ilyenek voltak. mint tudjuk, a fejletlenség vezet a legkönnyebben a rasszismus/fasizmus problémájához.

ezalatt mit csinál a birka magyar? elmegy Donovalyba síelni és ott költi el a pénzét. ahol még az eladó is utálja...

te ezt milyennek tartod?

Előzmény: jubiliumi évad (1041)