Törölt nick Creative Commons License 2008.01.09 0 0 98

Szia Keri!

 

Valóban volt takarítás, én 2-re emlékszem, de az épitkezés nyomai (pl: festék a padlón) megmaradtak. Igazából az építtetőnek kellett volna kitakaríttattni szerintem. Úgyhogy a mostani nagytakaraítás költségeit talán neki kellene kifizetnie.

 

Én már több hibát jeleztem a Kiss Varga úrnak, de mintha megállt volna az idő az építkezésen...

 

Jobbat nem tudok így leírom ide:

 

- Az összekötő folyosók, legalábbis a C és B épület között nem jól vannak kivitelezve.

A víz megáll a folyosón (5.em), és a vízvetőkről az alattuk lévő emelet korlátjára csöpög a víz, amiről szertefröccsen. Így esőben az egész folyosó tiszta víz.

- Az ablak és a folyosó padlója közt 10cm-es rés van.

- A C épület Fsz.-i garázsba vezető ajtaja a beköltözés óta éri a padlót, így szorul, és összekaristolta a járólapot.

- arról volt szó, hogy a bejárati ajtók tokját lefestik, a miénket azóta is festik...

 

Más. Úgy látom a bejárati ajtók zárása nem igazán megy nekünk. Lehet én vagyok paranoiás, de szerintem úgy jó ha kulcsra van zárva. Én ha nyitva találom bezárom, jó lenne ha, mindenki ezt tenné. És a kerten is azért van kapu, hogy legyen mit becsukni...

 

Ezek a negatívumok, bár nem írom le ugyanilyen hosszan a pozitívumokat is, de azért az tény hogy jó itt lakni, legalábbis mi nagyon szeretünk. :-)

 

Üdv:

BB

 

Előzmény: Keri1974 (97)