exon_rock Creative Commons License 2008.01.09 0 0 868

Gyalázkodtam volna? Hmmm... Bár ha szerinted ezek gyalázkodások, akkor no komment:
"...első hallásra nekem úgy tűnik a Senkifalva album nem kerül be a HBB örökzöldek közé :-(...

...Valahogy nem áll össze az egész...

...ahogy egyre többet hallgatom az albumot egyre inkább tetszik... Jó ez az album...

...A fekete madár nagyon nagy szám! Zeneileg/szövegileg/előadásilag egyaránt! Remélem klasszikussá válik... "

Az meg hogy vannak dolgok amik nem tetszenek - kérlek legyen jogom elmondani...

A mostani zenészek képességeiről senki sem mondott rosszat, de úgy gondolom Póka, Tátrai, T.J.Rudolf, Pribil, Döme, Pálmai és a többiek sem voltak korlátozott zenei  képességűek...

Az meg hogy a zenekarunkról mi a véleményed - a te dolgod - a közönségnek más, de ezen már nem veszünk össze:-)

Én leírtam a fenti véleményemet egy zenekar (akiket közel 30 éve szeretek!) új stúdió albumáról (amit bizony sokszor végighallgattam) - te meg egy számodra ismeretlen társulat pár (közel sem profi minőségű) koncertvideójáról (amibe max. bele-bele pillantottál) -  elég "sarkos" stílusban nyilatkozol. És én gyalázkodok? :-) Érdekes szemlélet... Azt azért megjegyzem, hogy nem haknizenekar hanem hobbyzenekar - azért ez nem ugyanaz. Már ha tudod hogy mi a kettő közt a különbség?

Előzmény: Tom Rye (866)