parlagi Creative Commons License 2008.01.09 0 0 92
Hm... :)

Hol található ez a fajtaleírás?
Ki törzskönyvezi az ennek megfelelő kecskét?
Leszarom, hogy elfogadják-e új fajtának.
Nem vagyok eleresztve.
Remélem csak akkor leszek nagypapi.

Na, a hülyeséget félretéve:
Miért van az, hogy intelligens, nagy tudású, stb. emberek vannak megelégedve a semmivel? Ők a jól értesült optimisták? Miért kell valamit veszett fejszének nyilvánítani, amiért még senki nem tett semmit? Jó, jó, tudom, hogy ez így nem igaz, fűrészeltük már erről a fingot jó sokat. Egy azonban biztos: még nem fordult elő, hogy a témában komolyabb összefogás jött volna létre. Én is látom az elmúlt hónapok tapasztalataiból, hogy ennek most is kevés az esélye.
Ez itt kérem, a NAGY MAGYAR ÉRDEKTELENSÉG! Olvassák és írják ezt a fórumot olyanok bőven, akik sokat tehetnének az ügyért, és szinte semmibe nem kerülne nekik. Az egyiket tényleg nem érdekli, a másikat zavarja, hogy valami f... meg akarja váltani a világot, a harmadik kritizál úgy, hogy nyoma nincs benne a segítő szándéknak, a negyedik figyel, hogy meddig van még lendülete a f...nak, mert a végén majd elégedetten bólinthat, hogy: na ugye, hogy ugye...
Aztán van még sokféle, de nem akarok jobban belebonyolódni, mert nem akarok senkivel összeveszni :)
Szó, mi szó, hibáztam, mikor azt gondoltam, hogy az állattartók (esetleg állatszeretők) tábora kicsit homogénebb társaság, kicsit jobban odafigyel a természetre, de legalább az állatok igényeire. Hát nem...

Van azért reménysugár :) akadnak olyanok is, akik segítenek. Van, aki emailt küld képekkel, nevekkel, telefonszámmal, van aki felhív, van aki nyomoz... pedig nem kap érte semmit. Éredekes... micsoda hülye emberek vannak...

Az elején a két kérdés komoly!!!
Előzmény: ca-kó (91)