pudingman Creative Commons License 2008.01.09 0 0 867

de most nagyon kíváncsi vagyok, pl. Hepatithos és Exon sokszor gyalázkodásba fajuló hozzászólásainak indítékára

Hol gyalázkodtak? Az, hogy Hepatithosnak nem tetszik a lemez, az még nem gyalázkodás (szerintem). Exon meg felülbírálta az elsö véleményét. Miért vagy ilyen mérges?

 

Senkifalva, a HBB 30 éves történetének pedig a legjobb lemeze, a Vadászat és a Tábortűz mellett a pályafutásuk megkoronázása.

Ez meg a Te véleményed. Én azért nem hagynám ki a Csavargók könyvét és a Csavargok tízparancsolatát sem, nem beszélve a Viszockij albumról.

 

ez egy zenekar, nem Hobo one man show-ja.

Most ezt komolyan mondod?

 

A zenekar mai felállása az eddigi legjobb, a zenészek hangszereik mesterei, érezni, hogy bármit eljátszanak, amit akarnak, nincsenek képességbeli korlátaik (nem úgy, mint néhány korábbi tagnál)

Ez tényleg így van, De a blues nem arról szól, mennyire gyors a kezem. Nekem pl. Pribil, T. J. Rudolf játéka sokkal jobban tetszett, mint Fehér Gézáé.

Tavaly ötször voltam Hobon, és a koncerteken voltak olyan számok, amiket csak nagy nehezen lehetett felismerni, mert Géza annyira gyorsan játszotta. És ez nem gyalázkodás, ez így volt.

Neked nagyon tetszik a Senkifalva, másnak nem ennyire.

 

Előzmény: Tom Rye (866)