Vacak2006 Creative Commons License 2008.01.06 0 0 284
Jajjj, én egyszer vettem Huggies törlőkendőt, mert klassz dobozt és plusz még egy kis (utazó) tárolót is adtak hozzá elég kedvező áron, de alig vártam, hogy elfogyjon. Nekem folyton szöszölődött, morzsolódott, nem győztem leszedegetni a fiam popsijáról a darabkáit. Neked nem volt vele ilyen problémád? Egyébként az tetszett, hogy olyan jól (perforálva) adagolja magát, és jó vastag is, csak ne szöszölődött volna...

MÁS

IldiÁgó kérdezte egy másik fórumon, hogy hogyan válltak be a rendelt pelusok. Bemásolom ide is, amit írtam..
A pelusok egész jónak tűnnek! 100 db-ot vettem 4100-körül. (persze azért éjszakára nem mertem ráadni egyiket sem... arra marad a bevállt Pampers). Napközben teljesen megfelelnek. Én egy nap úgy 4x cserélek pelust (a 4-ik mondjuk az éjszakai). Eddig még nem folyt ki pisi egyikből sem, és hálistennek más sem (pedig Hunor mindent megtesz érte :-)) Szóval azt hiszem, hogy maradok a rendelgetésnél. Ki is hozzák, nem kell cipelni a DM-ből. (igaz, hogy a postásbácsi, aki kihozta olyan büdi volt, hogy lehet, hogy rá is fért volna egy pelusozás, de mindegy)
Előzmény: hirvike (281)