Azért ez nem semmi. Az MSZP-SZDSZ isten tudja hány tervével fürdött be, a legtöbb esetben már a meghirdetés hete után rájöttek, hogy baromság, de volt egy - kettő amelyik pénz, állampolgárok nem számít keresztülvitték.
Erre a helyett, hogy a ballibek saját házatájukon söpörnének, van mit, Orbán 7 évvel ezelőtti projektjébe kötnek bele.
Mi köze ahhoz Orbánnak, hogy 7 év múlva csődbe megy egy önkormányzati gyógyfürdő. Ráadásul úgy, hogy sem Orbánnak, sem az önkormányzatoknak fingja nem volt arról a pénzügyi szivatásról, amibe GYurcsány részesíti őket.
Ilyen alapon felelős Orbán a kedvezményes lakáshiteles ingatlanok bedőléséért is, mert Gyurcsány nem csak elvonta a kedvezményeket, de még az adókat is felemelte.
Gondolom, viszont K. Ági páncélszekrényes terve meg a nagyformátumú:)))