Törzságy Grémium
2008.01.01
|
|
0 0
39
|
quicksilver 2006. augusztusában kilépett a klubból. 2007. decemberében nem a klub - még quicksilver által megfogalmazott alapszabálya (ld. a topiknyitó hozzászólást) szerinti úton és módon jutott vissza, ezért 2007-ben nem volt, nem lehetett érvényes klubtagsága. Akinek nincsen érvényes klubtagsága, azt ki sem lehet tiltani. A 2007. december 30-i moderátori intézkedések csak az eredeti állapotot állították helyre. |
|