tunderlala-3 Creative Commons License 2007.12.26 0 0 1411

Nem fuldoklom, a tartályt kiviszem a kinti kukához (cs. házban lakunk, úgyhoyg nem idebent kell kiürítenem a benti kiskukába, azt azért tényleg nem ajánlanám, nem a fuldoklás miatt, mert nem lenne, hanem a levegőbe visszakerülő esetleges por miatt...) és ott beleöntöm....hacsak nincs szeles idő, semmi különösebb porolással nem jár.

 

Nekem gusztustalanabb egy sáros-trutyis víz, mint egy pormacskákkal teli tartály...de ez tényleg abszolút egyéni, kinek mi....

 

Nem szoktam minden egyes porszívózás után kimosni a tartályt, eleinte csináltam, nem sok idő volt valóban, mert kiöblítettem vízzel ésannyi, de aztán rájöttem, hogy tök felesleges, mert hogy minek is, mikor ha a szupertisztacsilivilis tartállyal a köv. alkalommal elkezdek porszívózni, pillanatokon belül megint ugyanolyan lesz a belseje, hiszen oda szívja a port....deugye a szűrőrendszer azért van rá kitalálva, hogy ennek a kikerülését onnan megakadályozza....és valóban jól megoldották, mert senki nem tüsszög tőle, pedig mindenki allergiás, abszolút semmi porszag (azt rögtön megérzem, ha egy porszívóból visszakerül), ráadásul légtisztítónk is van, aminek a porszenzora ugyanolyan csendesen alszik tovább, ha körülötte porszívózok vele, akkor is...szóval a tartályt tök felesleges minden alkalom után kimosni ennél. Kívülről ha látom, hogy az ürítés miatt esetleg poros lett, akkor vizes szivaccsal áttörlöm, ne úgy kerüljön vissza a gépbe a helyére, de a belsejét felesleges, azért vannak a szűrők. :p

Előzmény: Mydeton (1407)