ritamuller Creative Commons License 2007.12.24 0 0 1819

Kedves  Doktor úr!

 

Pár napja olvasom ezt a fórumot mert nagyon szeretném én is kipróbálni a lézeres szőrtelenítést. Az Aestethica oldalán azt olvastam hogy diódalézerrel csinálják és véglegesnek írják. Itt viszont  többen azt mondják hogy nem végleges a diódalézer. Nekem sajnos nagyon sötét és erős sok a szőrzetem. A bőröm világos. Szeretnék tényleg megszabadúlni ettől a rémségtől mert nagyon kellemetlen. gyantáztattam eddig de nekem egyáltalán nem lett kevesebb vagy vékonyabb tőle mint azt állítják. A gyantával pedig 1 hét amíg nyugtom van utána már ahogy kezd nőni viszket kipattog és nagyon kellemetlen. És ugye kell egy hónap amíg akkorára megnő hogy újra lehessen gyantáztatni. Addig pedig takargatom magam állandóan. Mit tud nekem ajánlani a Doktor Úr milyen kezelés kellene ami tényleg segítene? Őn mivel dolgozik villanófénnyel vagy diódalézerrel? Mindkettőről hallottam rosszat is jót is. Tolna megyében lakom és nagyon szívesen feljárnék Pestre is ha azt mondja a Doktor Úr hogy tényleg megéri.  Privátban is szívesen fogadom a válaszát: mullerrita@t-online.hu Köszönöm: Rita