HagaNRG Creative Commons License 2007.12.23 0 0 35756
Sziasztok!

Ismét csak megköszönni tudom a dícséreteket és tanácsokat.
A növényekkel kapcsolatban reménykedme, hogy nem fog kirohadniu egyik sem. (a valisneriám vsioznt ma tánt fel,hog yszépen nő, múlt héten még csak az aksi feléig értek, most meg pár szál már tetőn van).

Az algásodás is hamarosan kiderül, hogy fog állni.
Előző aksimmal nem volt probléma, ez is ugyanúgy lesz világítva (csak most fénycső van 2*60W izzó helyett, de ha azokkal nem volt alga, rem. ezzel még úgy sem lesz).
Gondolom első pár héten kiderül,hogy fog kinézni a dolog a késbbiekben.

Két valami haracsaféle halam már van.
Vagy 2 éve algaevőnek vettem őket.
Egyik egy sima kövicsík szinezetű, barna terepszínű egyed, másik meg egy citromsárga. Kis bajsza van mindkettőnek,a alkra szinte teljesen egyformák.
Meg még itt van az anci.
Méretre olyan 3 cm lehet mindhárom.

Lehet,hogy igazatok van, és ha még halat akarok akkor maradjon a razbi, még veszek vagy 5-10-et hozzájuk és szép lesz.
Bár ezzel a vízszint dologal úgy vagoyk,hogy addig ok, hogy a harcsák alul mozognak, vagy az üvegen, le fel, de a razbik is össze-vissza cikáznak, sőt, pár db mindig felfedező úton jár.
Sőt, még az üvegharacsa is hozzájuk szegődött, kezdettől fogva. Ez is társas hal lenne,vagy mi a fene?

(azt még nem is mondtam,hogy idhiány miatt az Eheim még most is a szekrényben áll, ki kéne hozáz fúrni a szekrény hátát, csövet mréetre vágni, mert épphogy elég lesz és akkor indulhatna a csoda)
Szóval egyelőre még csak belsőszűrős vagyok.