BahnScorper Creative Commons License 2007.12.19 0 0 12098

Amúgy, meg micsoda karácsonyi szirup sikeredett a végére (jó, volt benne aranyos is, de azért főképp cukros lett)

 

Na az az, ami nekem nagyon sok volt, pláne hogy múltkor a hálaadásnapi rész is ünneptagadó volt, és az eddigi évadokban a karácsonyt is mindig jókora gonoszkodásokkal tömték tele, rengeteg részeg mikulással, szenyó ajándékokkal...

 

Erre most tessék, ahogy itt Móricka is beöltözik mikulásnak - az viszont jó volt, hogy a beteg követelte vissza rajta a ruháját... :-)))) - és próbál jópofizni a gyerekeknek, köztük a sajátjának is... de én ezt a Bob és Bobek-et, ezt a vallásos töltöttgalambot nem tudom még hová tenni, egy ilyen csajból nem nézné ki az ember, hogy ennyire liberálisan vegye a hatodik parancsolatot (igaz, nekem is volt kellően vallásos barátnőm, aki egyáltalán nem csinált belőle ügyet... ;-))), meg hogy azok után se akadjon ki, hogy Mórickának egy ekkora gyereke van már...

 

Nade hogy Móricka is ennyire nem tudta hová tenni a dolgot... ahogy ott az i... vel küszködött, és azt hozta ki belőle, hogy "isten" - én richtig azt hittem (de azért most is fenntartom), hogy "i" mint "impotencia"... :-PPP

 

Ahogy meg fent anyázott a tetőn, én nem ilyen befejezést vártam, hanem azt, hogy feljön a csaj...

 

 

A hobbit és a többi utcagyerek pedig elég durva volt megint, még ha ezt továbbra is erőltetettnek érzem... meg hogy C. Gates-ből nem a jóindulat szólt, csak az, hogy villogni akart Méla előtt... Rája viszont ezt a helyzetet is szimpatikusan kezelte... habár ahogy C. Gates visszaszólt neki, mikor fintorgott, hogy milyen helyen élnek ezek, hogy "te már ennél durvább helyeken is koncertezhettél..." :-)))

 

 

Juscsenko-nak meglepő de pozitív volt ez az emberi arca, mind a nővére szempontjából, mind ahogy Mélát is megajándékozta, kiegészítve azzal a hatalmas csavarral, hogy úgy tálalta fel neki a szakmai dícséretet, mintha szerelmet vallana neki...

 

(A műtét viszont már nagyon Happy Tree Friends hangulatú volt, ahogy tocsogtak a vérben... francnak kell ez...)

 

Krecsó ellenben zavaros, és ezzel a szexuálisan túltengő langaléta dokival se tudtam mit kezdeni...

 

 

Az új "fivér" :-) - valaki, aki angolul is látta ezt a részt, meg tudná mondani, hogy hogy mondták ezt eredetiben, mert azt nem tudom elképzelni - aki olyan jól lenyomta a tahó beteget, nem tűnik rossz fejnek, habár nem tudom, miért kezd ki Samuval, amikor most annak olyan csúnya feje vaaan...

 

 

Kovácsékat meg mellőzzék már egy kicsit, mert nagyon nem vagyok a bénázásaikra kiváncsi...

 

 

A végén egyetlen jó jelenet volt csak igazán, ahogy azt a csöves néger nőt hazavitték a szüleihez, ehhez ugyan egy Trans-Siberian Orchestra szám jobban passzolt volna...

 

 

Előzmény: Törölt nick (12093)