KoPw Creative Commons License 2007.12.14 0 0 35563

Ha dekort szeretnél, annak kiváló a kókusz! Csak nemtom h fogsz-e tartani olyan halat,ami használni is fogja:) Tetejére telepíteni egy kis tő jávait, és ennyi. Ha Gyöngyös közelében laknál, mondanám, gyere,adok növényt, de ha jól emléxem nem a közelben vagy sajnos.

Amúgy még dekorációnak érdemes szétnézned bazalt és andezit kövek tájékán! Szép, nagy, lapos köveket is lehet ezekből találni, víz alatt kifejezetten szépek,mert feketék, és nagyon enyhén oldódik ki belőlük ásványi anyag, vagy egyeltalán nem, így tökéletes az akváriumokba. De persze más ásvány is jó az akváriumba, csak körültekintően kell átnézni. Nekem az egyik kicsi akváriumban ametiszt van, szép, ahogy a lila és fehér sávok váltakoznak, és egyeltalán nem hat giccsnek...De erre ajánlanám az akvarista.hu oldalt, ott vannak hasonló topicok, mint milyen követ az akváriumba, meg kókusz meg hasonlók. Kellemes keresgélést!(nekem mindig egy-egy akváriumberendezése nyújtotta a legnagyobb élményt...amíg megtaláltam hozzá mindent,amit szerettem volna)

Előzmény: HagaNRG (35558)