tunderlala-3 Creative Commons License 2007.12.08 0 0 1259

Esetleg fregoli? Arra jó sok felfér...ne száríts odabent, ha egy mód van rá, meglátod, hogy nagyon sokat jelent majd...és sokszor szellőztess, ne olyan bukóablakos módszerrel, mert az nem ér annyit, mint ha inkább rövid de ablakokat teljesen szélesretáró kereszthuzatot csinálsz a lakásban...az jobban kiviszi a párát is. Ha nem fogsz bentre teregetni, akkor hamarosan csökkenni fog a pára bent...ja és ne legyen sok szobanövény sem, az is megemeli a páratartalmat, na meg a leveleken megülő por sem éppen ideális. Én is megritkítottam őket rendesen, előtte dzsungel volt itthon...azért van még növényünk, mert anélkül nagyon kopár lenne, de a hálószobákban pl. egyáltalán nincs sehol, csak a nappaliban és a fürdőben.

 

Figyelj, én még anno elég sok emailt váltottam az aguafilter-es Gergő-vel, tök szimpi és normális pasinak tűnt....hátha sikerülne a gépet visszaadni, própáld meg, esetleg hivatkozz arra, hogy hirtelen és előre nem látható módon nehéz anyagi helyzetbe kerültetek, stbstb...kicsit sírjál neki, hátha...:p :)

Előzmény: ancsa6868 (1258)