tunderlala-3 Creative Commons License 2007.12.08 0 0 1257

Azt jól tetted, hoyg nem vetted meg, semmit nem ér, csak nagy áramzabáló, egy adag mosást kétszerre tudsz csak megszárítani vele és a kicsi dob miatt azt is carrá gyűri, A külön mosógép és külön szárítógép a jó párosítás....de tény, hogy a ruhákat ha bentre teregeted, eszméletlenül megemeli a páratartalmat a lakásban. Ha nincs szárítód, teregess a fürdőszobában, vagy ahol mosol, de lényeg, hogy a lakás légterétől elzárva legyen, amíg annyira nedves, hyog jelentős pára jön belőle...az ajtót csukd be és az ablakot nyisd ki abban a helyiségben, ahol ki van teregetve, mert ezek általában elég kis helyiségek, nagyon nagy lesz a gőz, úgy nem szárad a ruha.

Hát igen, ez a 300 ezres porszívó elég elhamarkodott megoldás volt, légtisztítónak nagyon hangos, gyakorlatilag csak addig tisztítja a levegőt, míg porszívózol vele, utána a hangja miatt úgysem járatod....engem (megmondom őszintén) az ára állított meg legelőször, nagyon drágállottam, akkor kezdtem el légtisztítóban gondolkodni.:p Melyiket vetted, a Hylát, vagy az Aguafiltert? De nincs x-időn belüli visszavásárlási garanciájuk? Mert a szavaidból úgy veszem ki, hogy nagyon most vettétek....hátha vissza lehetne még csinálni, vagy nem?

Előzmény: ancsa6868 (1254)