Saléva Creative Commons License 2007.12.06 0 0 681

Szia Bridget!

 

Szerintem ahány ház annyi szokás.

Nekem biztos hogy a méréseknél semmit sem lőttek. Azt írtam, hogy nem emlékszem pontosan hogy a méréseket hogy csinálták, de szerintem az előtt is ittam csak keveset.

A dokik meg amikor beszéltek radiojódnak is nevezték a kezelést. Azt a minimális vízízű módosított jódos cuccot.

Mi nem vagyunk orvosok, úgyhogy ha nem jól fejezzük ki magunkat, szerintem elfogadható. A lényeg sugárzó jódot itatanak. Én nem venném félválról a sugárzást. 

 

Bocsi itt van előttem a papírom: pm túlműködés radiojód kezelése

Szóval úgytűnik mégis tudom mit beszélek. és enegm is Vácon kezeltek, mint Zsulzsét fogják.

 

Veszélyes?: 1 méteren belül majdem ugyanazt a sugárzást kapja mint én, 2 méternél a negyedét, 3 méternél a kilencedét. Azt nem tudják, hogy a fejlődő szervezetre milyen hatása van. Te felvállalnád, hogy nem biztos, de lehet, hogy ártasz egy gyereknek vagy egy terhes nő leendő gyerekének?

 

Én pont azt a dózist kaptam amivel még hazamehettem - nem tömegközlekedéssel- és így is 10 napig kellett a kislányomtól távol lennem. Egyébként 3-4 napot kell bent lenni nagyobb dózisnál.

 

Saléva

Előzmény: Bridget1978 (679)