panavia Creative Commons License 2007.12.04 0 0 69

NekŤţJ_g˘Most egy pillanatra álljunk meg!
Légy szíves mellékelj egy hozzászólást, ahol én BÁRKI SZÁRMAZÁSÁRA tettem volna megjegyzést!Aţ[_g8Ó, a kicsiknek még az is jól áll, majd kinövi idővel.:O)˜ţe_g

Legyen, maximálisan támogatom!!!

Mégiscsak szégyen-gyalázat, hogy Kodály hazájában a legtöbb ember nem tud 2-3 népdalnál többet.

¨ţp_gŸA KépesÝţ…_gÔ
Kedves Index!

"Nek�ŤţJ_g˘��Most egy pillanatra álljunk meg!
Légy szíves mellékelj egy hozzászólást, ahol én BÁRKI SZÁRMAZÁSÁRA tettem volna megjegyzést!�Aţ[_g8��Ó, a kicsiknek még az is jól áll, majd kinövi idővel.:O)���ţe_g��

Legyen, maximálisan támogatom!!!

Mégiscsak szégyen-gyalázat, hogy Kodály hazájában a legtöbb ember nem tud 2-3 népdalnál többet.
¨�ţp_gŸ�A Képes Krónika terminusa a bizánci források szemléletét tükrözi, amelyek beszámolnak róla, hogy a X. században a "türkök" hadnagyaihoz intézték diplomáciai tárgyú leveleiket a kelet-római császárok. Géza-István (Szent István édesapja) is ezen "kapitányok" vagy "hadnagyok" egyike volt. Másfelől viszont a maga országában ugyanúgy királynak (rex) számított, mint például a gyulák, Lél, Sur, Dursac vagy Bulcsú."


Ez a rész hogyan került a hozzászólásomba ?????????????zţą_gqSzia. Amit alant már írtam. Nem hiszek benne, ha mégis létezne, akkor meg nem találnám célszerünek a használatát.r>Dunaújváros - Baja között az 1558.5 folyamkilométernél hajóút szükület, szélessége: 100 m, hosszúsága: 1000 m. Hajókaravánok találozása tilos!

Vízállások a Duna mellékfolyóin....