csonkesz Creative Commons License 2007.12.02 0 0 25048
Na végre sikerült tegnap fedél alá helyeznem a Wartburgomat, így nyugodtan vészelheti át a telet. Már régebben írtam, hogy beázik, és tényleg a szélvédő alatt a gumin át. Ezért is nyugtalanított mindíg, amikor kopogott az eső az ablakon, hogy megint csurom víz az eddig makulátlan Wartburg kívül belül. Már kapott a padlólemeze is új festést belülről, és most jól megérdemelt téli álmát alussza a csapadékmentes garázsban. Márciusban lesz meg k.b. a B-s jogsim, és már csak akkot hozom ki. Jövőre meg sok szerelnivalót tervezek, mint új kipufogórendzser, nemtudom, hogy lehet-e még kapni gyárit, meg a beázást is megszüntetem.

Lenne még egy fontos kérdésem:

Sajnos kicseréltük az autóba a motort, mert olcsóbban jöttünk ki, egy igen jó állapotú megvásárlásával, mint a régi felújításával. A bontóban adtak is papírt a motorról, hogy onnan vettük és nem pedig lopott, meg a donor forgalmijának a másolata is megvan. Majd jövő októberben megy műszaki vizsgára, és nemtudom, hogy mi lesz, mert eddig fizettünk és átment, de hallottam, hogy nagyon szigorították a vizsgákat. Tudjátok esetleg, hogy ilyenkor mi a teendő?