Lénike Creative Commons License 2007.12.02 0 0 3198

itt van előttem a fényképezésről egy kiskönyv, meg a gép használati útmutatója.

gyanítom, elindultam a lejtőn.:))

jó lenne érdekes képeket készíteni, de én még kezdő amatőrnek sem nevezném magam, de a lelkesedés megvan.:)

ha valaha is tovább szeretnék lépni, az azt hiszem, akkor lesz, amikor már látni fogom, hogy ennek a gépnek elértem a teljesítőképességének a legvégére.

viszont addig még rengeteget kell tanulnom. a gépről is, meg arról is, mitől lesz jó az a valami, amit a képen majd látni lehet.

 

amit Bécsben fotóztál, azokat a karácsonyi díszeket, például megnéztem volna, hogy eredeti állapotukban hol voltak, mi volt mögötte, milyen volt a fény, volt-e vaku, és nem utolsó sorban, fel kellett-e állnod valamire, hogy pont így láthasd. lehet, hogy hülye kérdések.:)