Lénike
2007.12.02
|
|
0 0
3194
|
én sima, automata beállítással csináltam, nem kézi hangolással. gondolom, ez sokat változtat mindenen, csak ezt meg nagyon meg kell tanulni.
jók ezek a digigépek. ha valami nem sikerül eccerűen letörlöm, nem kelle gy rakást pénz kiadni az előhívásra. |
|