Lénike Creative Commons License 2007.12.02 0 0 3194

én sima, automata beállítással csináltam, nem kézi hangolással. gondolom, ez sokat változtat mindenen, csak ezt meg nagyon meg kell tanulni.

jók ezek a digigépek. ha valami nem sikerül eccerűen letörlöm, nem kelle gy rakást pénz kiadni az előhívásra.