kose Creative Commons License 2007.11.30 0 0 1255
Üdv!! Fontos!!!!

A napokban fiatal srácok és lányok járják a falut és az EMITEL megszünésére hivatkozva az INVITEL szolgáltatására kötnek szerződés telefon tulajdonosokkal. 11.29-én (bár a srác 28-at írt a szerződésre....) én is szerződtem. Aztán elolvastam az apró betűket, no meg néhány telefont megejetettem.

Lényeg:
Az EMITEL helyébe NEM lép az invitel. Itt csak arról van szó, hogy az emitel felé továbbra is fezeted a havi alapdíjat, de a telefon beszélgetések díját az invitel számlázza.

A Tele2 csomagban volt hasonló, ott az 1552-t kellett előre tárcsázni. Most a 1553-al kell ugyanezt.

Itt kérem alapos félretájékoztatás esete forog fenn. Az ügyfélszolgálatoknál (mert az üzletkötő még a saját ügyfélszolgálati száot is rosszul adta meg, ezért 3-at kellett hívni) tehát az ügyfeleseknél először nem is hallottak ilyen kedvező ajánlatokról. Aztán a 3. számnál jelentkező hölgy bevallottaó, hogy ez tényleg csak egy előhívó váltási módszer, ami nem korrekt.

Azonnal írásban lemondtam a még életbe sem lépett szerződést.

Kérek mindenkit, alaposan mérlegelje a fentieket és ha további
kérdése lenne, hívjon telefonon.

Az üzletkötők járják a falut...

Kérem adjátok tovább, nehogy sírás legyen a vége a megemelkedett telefonszámla miatt.