nazuna
2007.11.30
|
|
0 0
74
|
Sziasztok! Most(!) kérek klubtagságot:-) Még a harcos időkben sokat írtam a témában, mindig a szoft-vegetárianizmust képviseltem, ami nálam annyi, hogy senki mást nem akarok meggyőzni semmiről, de ezt nem várom el viszont. Egy kicsit pihenni jönnék ide a filozófálgatás és politizálás helyett. |
|