nazuna Creative Commons License 2007.11.30 0 0 74
Sziasztok! Most(!) kérek klubtagságot:-) Még a harcos időkben sokat írtam a témában, mindig a szoft-vegetárianizmust képviseltem, ami nálam annyi, hogy senki mást nem akarok meggyőzni semmiről, de ezt nem várom el viszont.
Egy kicsit pihenni jönnék ide a filozófálgatás és politizálás helyett.