Hesler Creative Commons License 2007.11.26 0 1 3063
Részemröl a multtal való kutakodásnak vége! Én csak ez év elejétöl foglalkoztam az ifi csapat munkájával, ami számomra és a srácok fejlödéséhez nagyon nagyon kevés!!! Ami bizonyit az eredménység is!!! Fiam jelenlegi klubjában az a minden mecset 15 gól külömbség az elvárás, mult héten a Veszprémet is ilyen arányban gyöztékle!! Ílyen cél és elvárást kelenne itt is  megfogalmazni!!!!! Az is igaz,hogy a megye gazdaságilag ennyi elsöosztályu klubbott finanszirozni lehetettlenség nem beszélve álando költségvetési megvonások miatt is! Lehetöség lettvolna ha klubbot privatizálják akkor lénygesen elöbbre tartana a kézi. Magántökési befektetés az a forma ameny jövöbeni kitörés a csapat reményteli szereplését illetöen! Meglehet figyelni Szeged és a többi elit csapat jatékosai közül hányan vannak magyar álámpolgársagu jétékos, meg számoltam a szegedieknél csak öten voltak magyarok!!!! Ez a tendencia és a tudatos választás már a ifiknél és a serdülöknél igy müködik és nem is rosszul  Mifel a befektetöi töke garancia arra,hogy a saját pénzét úgy müködteti,hogy válalkozása sikeres lehessen VÉLEMÉGYEM szerint nincs más kiutt!!!