ebo1a Creative Commons License 2007.11.24 0 0 515

a privát fórumnak vannak pozitív és negatív oldalai is... pl, nem kell nézegetnem orrba szájba az indexes reklámokat :), viszont abban nagy az igazsag, hogy ide mindenki idetalál, és szerintem a minnél nagyobb tömeg összegyűjtése a cél jelen szituációban, amire semmiképp nem alkalmas egy kisebb eldugott megoldás...

 

én úgy vélem (nagyon nem mostanában kezdtem használni a netet:)) bár van egy anonim oldala az internetes kommunikációnak, de ha neadjisten muszáj lenne, valamennyire utána lehet járni a felhasználónak, mindezeken túl sem tartanám korrektnek, hogy bármilyen 'nem túl pozitív' kommunikációt folytassunk, az anonymitás fényében...

 

szerintem álljunk ki magunkért. próbáljunk eredményre jutni, és ha ezt tisztán őszintén tesszük, nincs mit takargatni itt a fórumon...

 

az, hogy az index miatt pedig kifejezetten sokan látogatják az oldalt, az nagyon nagy előny, nem pedig hátrány...

 

(persze nem biztos, hogy mindenki így vélekedik...)

 

sőt, jelen esetben egyátalán nem baj, ha egy kis negatívumot is olvasnak az esetleges új vásárlók... nem mint régebben mindannyiunk... fantasztikus reklámszövegek mindenhol (ami természetesen nem benyelendő egyből, de azért megvezeti az embert), egyik legcsodásabb lakóparknak beharangozva, aztán a vége az lesz, hogy keresztülnéznek a vásárlón, és nemhogy prémium, de egy nagy semmi lesz belőle, természetesen azért az árakat megtartva...

 

(mostantól minden hozzászólásomba kihangsúlyozom, nem egy a részemről teljességgel elvárhatatlan luxus villát szeretnék, viszont mindenképp minőségi anyagokat, és minőségi megvalósítást, kultúrált megjelenéssel... ennyi pénzért ez elvárható... )