Gaby23 Creative Commons License 2007.11.23 0 0 31

Szia Bandimacs!

 

Nem ablakot még nem mostam vele, és nem is valószínű, hogy fogok. (nem a gép tehet róla, csak nekem a száraz törölköző + Clin bevált )

 

Járólapon próbáltam, ott jól szuperált. Én még nem használtam ilyen takarítógépet, lehet, hogy másnak triviális, de én magamtól jöttem rá, hogy két lépésben kell csinálni. Először elárasztani a vízzel, átdörgölni, azután visszaszívni a vizet. Mert ha egyszerre nyomatom is a vizet, meg szívom is fel, akkor mivel takarítson szegény, ugyebár? :-)))

 

Szőnyegpadlón is próbálkoztam már, (egy cserépkályha felrobbanása utáni romok eltüntetésében). A száraz porszívója tökéletes volt. Vizesen átmosattam a szőnyegpadlót, hát új nem lett, de erről azt hiszem nem a gép tehet :-)))

De vizet azért hagyott benne.... (nem félóra volt a száradási idő...)

 

Azt viszont kérdezném. akinek hasonló gépe van, hogy tapasztalt-e olyat, hogy a vákum megszűnik és nem szív a "drága".

Mondjuk másfél órás folyamatos használat után kezdte el csinálni a fesztivált, lehet, hogy túlmelegedés elleni védelem? A motorja jár, de nem szív....

Hagytam kicsit pihenni, de a fél óra is kevés volt neki. Másnap aztán bőszen újra szívott...

 

Jó lenne tudni, hogy ennek így kell-e lennie, vagy forduljak gara(bon)ciásékhoz?

 

Üdv: Gaby