Baranyai5 Creative Commons License 2007.11.21 0 0 3377
Hát amit elgondoltál teljesen szabálytalan és nem fogja kivitelezni senki sem mindenképp kéményt kell építened tüzbiztonsági okokból.vagy épületen kivül vagy belül az mindegy. Köszönetet kell mondanom a sok  kritikáért amit  itt kaptam ugyan is erre felfigyelt a Magyar Televizió 1es csatornája, és készítettek 1 riport filmet velem a kályha építésről vizköpenyes kályháról-cserépkályhákról amin jó nagy ajtó van és müködik Ja igen 1 koléga megjegyezte  a feltett képen levő kályháról nem is működik, Hát el kell keseritenem  7 éve üzemel a kályha és még 3 kályhát építettem neki Pincészetben van sőtt arrébb 1 étterem szálloda ahol hasonlót építettem  és az is működik.gáz égővel központi fütéssel és  engedélyezte a gázművek.nyomástpróbálták is. A sütő rész is fűt nem is akár hogyan   a sütő alatt jön fel 1 közös járat-jobbra megkerüli a sütőt és lefele haladva ég be a kémény csőbe, bal ról azért van felégő csak kisebb igy teljesen körbe melegiti a sütőt. a kémény mérete 250-es schidel. magassága 18 méter  ugyhogy van szívóereje, ezért kicsi viszonylag a füstcső ami 160-as. Ja igen  Villányban található. Azóta is onnan hozom a bort és valószínü nem fogadnának szívélyesen ha nem üködne, akályha,A hollandoknak is épitettem ennél nagyobb-80×65cm-es nyilású ajtóval ott 2db-ot kellett építeni Na már most ha nem müködne akkor nem építenének velem több kályhát ugye? ahol a filmet forgatták ott is a 3. kályhát fogom építeni  most felyeztem be a 2. -at fel teszem nektek milyen hatalmas nagy  íves -betétes-vizteres padkafütéses-rejtett tisztitó nyilással épült. 45×35cm es ajtóval14 m füstjárattal. és nem füstöl vissza.Még egyszer köszönetem érte  hogy így meg kritizáltatok  eddig nem volt időm gép elé ülni na meg eztán sem lesz sok mert magamnak kell mindent csinálnom  ugyan is egyes kályhások csak szóban mernek maguktól dolgozni meg ha valaki ott áll mellettük. ebből volt több is .de igy nem előre haladunk hanem visszafele.aztán nem tetszik amikor megmondja az ember a véleményét. A kuncsaft pedig az én fejemet követeli jogosan mivel énvelem kötött szerződést.Na ennyit a jövendő generációról.Na persze ott is van kivétel bőven  aki jó kiválló szaki.De atöbbség sosem fog kályhát építeni mert egyszerüen nem meri. 
Előzmény: bord30 (3372)