[nexus] Creative Commons License 2007.11.19 0 0 16708
"...De pontosan specifikalja a termeket, amit a beszallitokkal gyartat le, illetve felugyeli a minosegbiztositast is. Nem hiszem, hogy adott esetben egy beszallitovaltas befolyassal lenne a termek minosegere....."
De bizony. Régebben sok éven át az ARAL gyártotta és csomagolta Ford néven az olajat, de voltak minőségi visszajelzések/kifogások és a Ford, mint autógyár váltott és az ARAL helyett a BP-re bízta az olaj gyártást. Amiket én láttam mostanában különböző kereskedésekben, azoknak a Ford néven csomagolt olajoknak a flakonjain bizony 2005-ben gyártott gyártási dátumok voltak feltütetve!!! Ha igaz a hír, akkor már a BP sem gyártja 2007-ben. Valami csak lehet ezekben a gyártó váltásokban. Ezzel nem azt mondom, hogy az ARAL vagy a BP rossz olajat gyárt. Szó sincs róla. Csak mivel nem adja hozzá a nevét egyik neves olaj gyártó sem, ezért lehetnek és szerintem vannak is kisebb gyártásbeli lazaságok. A flakonokon a felíratok sok mindent elbírnak, főleg ha nincs mögötte lekövethető gyártó! Na meg kit is pereljen az autós, ha mégis gond lenne az olajjal? A Fordot? A Ford nem gyárt olajat így könnyen letudja ezt a dolgot. Itt be is zárul a kör ezzel. Én az óvatosság híve vagyok és ezért, na meg szeretem is az autómat és főleg ha ugyanazon az áron biztos és elismert gyártótól is megvehetem a Fiestámba - vagy bármely más autóba is - a bele való olajat, akkor inkább már azt választom.
Üdv.
Előzmény: stevie wonder (16707)