Makettostomi Creative Commons License 2007.11.12 0 0 15
Én erre fordított történetet mondok, igaz nem pesten történt. Szóval ma mentem haza a busszal, amit én vezettem, és a sorban egy emberke nem volt hajlandó kivárni a sorát, ami arra várt, hogy kikanyarodhassunk, beelőzött minket a személykocsijával. Persze pórul járt, mert a másik sávban parkolt egy kocsi az út szélén, és nem tudott továbbmenni. Na ekkor beakart menni mindenki elé, persze mi - mivel a gyártól sok busz indul - szorosan egymás mögött mentünk, így nem fért be közénk, és mi voltunk a hibásak, dudált, meg mutogatott. Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy gondolj bele, mennyi szabálytalan autós akadályozza az autóbuszok közlekedését, nem beszélve arról, hogy azt elfelejtik, hogy a megállóból kikellene a buszt engedni. De! Persze ez nem mentség arra, hogy a gyerek huzza rá a kormányt, ez tényleg embertelen! De azért megtudom érteni a buszost is, mert legyen bárkinek bármekkora türelme, sajnos elfogy egyszer, de mégegyszer mondom, nem a gyereket kell bántani, abban igazad van! Én ezért mondom, hogy nézzen a személyautós magába, és utánna szidja a másikat, mert hiába van nagy hely, nem biztos, hogy busszal nagyon bemehet az út közepéig, főleg többsávos úton. De a gyereket én kihagytam volna ebből, ha ideges vagyok ráhúzom az autóra a kormányt, de nem akkor ha van ott valaki, legyen az akármilyen idős!
Előzmény: GERY_LACI (14)