zsluzse Creative Commons License 2007.11.11 0 0 648
Szia!
Jó lenne ha valaki mondana valami pozitiv dolgot arról, hogy alternativ gyógymódokkal kikezelték a túlműködésből. Jártam 1 hónapig apukunktúrára. Sajnos nem tudom megmondani, hogy hatott-e a pajzsmirigyemre, hiszen ehhez min. 3 hónap kellett volna h kiderüljön. Más bajaimra viszont jó volt. Nekem 3 éve rendszertelen a menstruációm, most elösször az akupunktúra után pontosan jött meg és közti vérzésem sem volt. Azon kivül nagyon székrekedéses vagyok, az óta minden nap el tudtam menni wc-re, volt hogy 2x is. De nem mondom, hogy 100%-ig hiszek benne, mert azt nehezen tudom elképzekólni, hogy "visszahúzza" a pajzsmirigyemet. Mert szintentartást még el tudok képzelni. Az a baj, hogy drága volt és nem tudtam fizetni, különben biztos jártam volna tovább, de sajnos van lakástörlesztőm és igy is 2 helyen dolgozom, hogy eltartsam magam. Szóval nem ment. És sajnos már nem is nagyon lesz rá lehetőségem, mert januárban meg akarom csináltatni az izotópot, hogy mire a nővérem szül, meg mire a párom hazaér a külszolgálatból addigra már ne sugározzak. Kár, hogy nem kezdtem el elöbb akupunktúrára járni. Már nagyon az utolsó pillanatban jutott eszembe. Persz az is lehet, hogy nem is használt volna, igy megmentettem magam a fölösleges pénzkidobástól. Magam sem tudom eldönteni.
Előzmény: BerCsoka (647)