Szhajni
2007.11.09
|
|
0 0
8
|
Szia Patek.Engem is nagyon érdekel a virágkötészet,ezét beiratkoztam egy virágkötő tanfolyamra.Igaz még csak az alapfoknál tartok,de szeretnék továbbmenni a szakvizsgáig.Azt tervezem,hogy felmegyek a Szentmiklósi piacra,de nem tudom,hogy kell-e oda kártya vagy belépő,amivel beengednek.Venni szeretnék itthonra többféle kelléket,(pl:szárazvirágot,szalagot,oázist,dekorációs kellékeket)mert itthol szeretnék készíteni adventi koszorút,mozartgömböt,ünnepi asztaldíszt,ilyeneket gyakorlás képpen,és a családban elajándékoznám.Van a városunkban virágkötészeti bolt,de az nagyon drága ezért jobb lenne a nagybani piacon megvenni.azt szeretném kérdezni,hogy ha felmegyek kiszolgálnak-e engem is.Előre is köszi a választ |
|