rlytl
2007.11.08
0
0
73
Kedveseim, ha jól sejtem, ezzé az osztállyá vált az a vegetáriánus klub, aminek az adatlapom szerint tagja vagyok. Valaki lsz. tegyen róla, hogy ne legyek az, mert az életmoderátorok fülük bojtját sem mozdítják.