Boszorka
2007.10.31
|
|
0 0
234
|
Ha a gondolkodása tiszta, valami alkalmas személynek el kellene magyaráznia, hogy nincs visszaút nyugodjon bele. Szvsz sokkal könnyebb ugy elmenni, ha az ember nem hadakozik. Szép példákat láttam erre már sajnos.
Én egyébként nem félek. Aki egyedül van az feltehetően nem sajnál már itthagyni semmit és senkit. |
Előzmény: Icsiro (233)
|
|