ZsuR Creative Commons License 2007.10.30 0 0 218
Szerettem volna a magassagat a nagy tetonek - de hat el kell ismernem a korlatainkat :)).

Ha nem lehetett nagy teto - kihangsulyozott hozzaadas - akkor a masik otlet a minel kevesebb feltunes. . .azt hiszem harmonikusan nem tunik fel :)), nem gondolod?

A novenyek. . .a rozsaval nagyon nem szeretnek itt hatul foglalkozni, hatrahoznam veluk a japanese beetle-ket, azt meg nem akarom. No meg itt a rozsak juliusban-augusztusban randak.

Marad valami futo - es wisteria az orok szerelmem. Van egy bokrom, ami nem akar viragozni. Ferjemtol kaptam egy masikat (nem azt a fajtat amit szeretek - de errol nem beszelek vele :)), meg nem vesz tobbet nekem novenyt), az is majdnem tonkrement iden, nem viragzott ugy mint igertek, es a viragok nem azok amiket csodalok.
Szoval maradna egy teljesen mezei wisteria, semmi flanc, csak sok virag.
Negy bokor kellene a negy oszlopra.

Aztan. . .ha a kis juhar nagy juhar lesz. . .akkor nem tudom, mennyire fogja befolyasolni. Legfeljebb az a sarok nem lesz viragos.

Az agyas ele. . .hat az kell! Valami napos, ahogy mondod, valami evelo, de szines.
Aztan. . . ha kesz lesz a deck is, akkor johet a patak epites :)) mint a kertepites utolso stacioja.
Előzmény: agicza (216)