Yoral Creative Commons License 2007.10.29 0 0 242
 

na, akkor mielőtt hüjeségeket beszélsz a fekáliával, meg annak lötyögtetésével kapcsolatban, előbb olvasd el EZT

 

elolvastam - szép szines meg minden -  de azt nem írja hogy hol fogják ártalmatlanítani a cuccot .... nem én találtam ki, hogy a Cséry telepen csinálják, és azt sem én találtam ki, hogy az I. szakasz megépülésének fontosságát a két telep közti "szabad" út biztosítása adja.

 

(nem is értem, hogy gondolhatod komolyan, hogy a mostani rendkívül szigorú környezetvédelmi előírások mellett egy úniós projek eredményeképpen bármiféle fertőzésveszélyt jelentő módon híg fekáliát lögybölnek az utakon???)

 

Nem gondoltam komolyan, de meggyőztek róla...:( (helyi önk, főv. önk. környvéd min.)

 

(azon kívül, hogy valamelyik okos előírta, hogy nem lehet a métát ezzel a teherforgalommal terhelni.

Ez most az a forgalom amit "hogy gondolhatod komolyan"???

 

de a fő probléma, hogy ennek semmi köze a KKK-hoz

Az a köze hogy az I. szakasza (bizony isten nem érdekelne ha nem ezen akarnák a városba behozni az iszapot, és nem ennek az útnak a folytatásával akarnák átszelni a nappalinkat)

 

Dumálhatunk, téged a mi nyomorunkról meggyőzni úgyse lehet! Vagy nem jól gondolom ;)

Előzmény: Törölt nick (240)